Moi drodzy,

Niezmiernie się cieszę, że już 8 czerwca ponownie zobaczymy się na matach w szkole.

Część z Was ćwiczyła ze mną za pośrednictwem internetu. Ustawodawca i inspekcja sanitarna nałożyli na nas nowe wymogi, mające na celu bezpieczeństwo i zdrowie. Szkoła zawsze o to dbała, ponieważ Wasze bezpieczeństwo, atmosfera i dobre samopoczucie to podstawa uprawiania jogi.

W związku z tym będą nas obowiązywać następujące zasady:

  1. Przy wejściu, obok wieszaka zostawiamy obuwie. Odzież wierzchnią zawieszamy na ramiączkach.

  2. Przychodzimy na zajęcia w odzieży sportowej (szatnia nie będzie czynna).

  3. Po wejściu do szkoły, po zdjęciu ubrania, dezynfekujemy ręce (płyn dezynfekujący będzie postawiony przy wejściu).

  4. Na salę ćwiczeń wchodzimy w skarpetach, rozkładamy maty i dezynfekujemy stopy (płyn na sali).

  5. Na podłodze w sali będą wyznaczone miejsca do ćwiczeń.

  6. Ćwiczymy na własnych matach. Maty szkolne zostały usunięte i nie będzie możliwe korzystanie z nich. Jeżeli ktoś będzie chciał przechować matę w szkole, to powinna być ona w szczelnie zamkniętym pokrowcu lub w worku foliowym.

  7. Możemy korzystać wyłącznie z pomocy, które można zdezynfekować: krzesła, klocki, kije. Wszystkie pomoce zostały wyprane i zdezynfekowane, ale nie będzie można używać wałków, kocy, pianek i pasków. Zalecam przynoszenie własnych pasków i ewentualnie posiadanych pomocy, np. wałków, kocy lub ręczników. Będzie się to wiązać z koniecznością zabierania ich po zajęciach.

  8. Zajęcia będą odbywały się w 5-osobowych grupach.

  9. Czas opuszczenia szkoły po zajęciach będzie ograniczony. Będę wdzięczna za szybkie i sprawne opuszczenie pomieszczeń. Jest to związane z koniecznością wywietrzenia, umycia podłogi, kontaktów, klamek, wc i dezynfekcji używanych pomocy. Ponadto wymagane jest, by osoby z wcześniejszej grupy opuściły szkołę przed wejściem osób z kolejnej grupy.

Informacje na temat grafiku zajęć oraz karnetów i płatności pojawią się jako kolejne komunikaty w nadchodzących dniach.