Olejowe Masaże Ajurwedyjskie

Oferujemy masaże ajurwedyjskie, lecznicze (izometryczny, segmentarny, przeciwbólowy) i kosmetyczne (antycelulitowy, odmładzanie twarzy, ujędrnianie pośladków i biustu).

Masaże olejowe są elementem holistycznego systemu medycyny naturalnej. W codziennym życiu Hindusów masaże służą też regeneracji po męczącym dniu, kobietom pomagają zatrzymać młodość i urodę. Masaże mogą być wykonywane olejami dobieranymi indywidualnie w zależności od konstytucji psychofizycznej. Aktualnie wykonujemy masaże olejem sezamowym, który jest uniwersalny dla wszystkich, a w przypadku twarzy – olejkiem migdałowym.

massage-2.jpg

Masaż Abyanga (Kerala Kalari)

Trwa od 100 do 120 minut. Jest to delikatny masaż całego ciała (wraz z głową i twarzą) przy zastosowaniu ciepłego oleju sezamowego. Relaksuje i znacznie poprawia sylwetkę, poprawia krążenie, napięcie mięśni. Bywa stosowany w medycynie ajurwedyjskiej jako środek pobudzający odporność; stanowi część kuracji odmładzającej i odtruwającej. Systematyczne przyjmowanie masażu wpływa na uspokojenie, usunięcie problemów z zasypianiem oraz likwidację cellulitu.

indian-head-massage-banner.jpg

Masaż głowy (ajurwedyjski)

Trwa od 20 minut, pomaga odzyskać energię ciała.
W Indiach od lat masaż głowy jest sposobem okazywania miłości innym ludziom. Masaż głowy nie tylko daje fizyczny i umysłowy relaks, ale dostarcza też licznych korzyści dla zdrowia. Wspaniale odpręża i ułatwia zasypianie.

b_stones_massage_detail.jpg

Masaż ciała (bez głowy i twarzy)

Trwa od 80 do 100 minut. Wpływa on na poszczególne układy naszego organizmu. Działa na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Rezultaty, jak w przypadku masażu całego ciała, lecz bez dodatkowego odprężenia umysłu i widocznego odmłodzenia twarzy.

boil_massage.jpeg

Wybrane części ciała
(masaż klasyczny)

plecy:    od 30 minut    znakomicie odpręża i regeneruje, wspaniale rozluźnia i wyrównuje energię w organiźmie


tył ciała:    od 1 godziny    znakomicie odpręża i regeneruje, poprawia krążenie w dolnych kończynach, stosowany regularnie wpływa na stopniową likwidację cellulitu (skórki pomarańczowej)


bolące plecy:    od 1 godziny    zalecany w przypadku bólu pleców, także rwy kulszowej. Wówczas masaż opcjonalnie poszerzony o pośladki, dermatomy i punkty spustowe.


głowy i karku:    ok. 45 minut    zalecany między innymi w przypadku bólu głowy, karku i szyi, wspaniale uspokaja, odpręża umysł. Polecany osobom, mającym kłopoty z zasypianiem.


twarzy:    od 30 minut    poprawia kontur twarzy i napięcie skóry, regeneruje i odmładza, często określany jako lifting bez skalpela (kilka zabiegów)