Specjalizuję się w jodze terapeutycznej. Dzięki jodze odzyskałam zdrowie i sprawność. Dlatego kwestii terapii podporządkowałam moje kształcenie.
Jestem:
- magistrem nauk społecznych (Uniwersytet Warszawski).
- instruktorem rekreacji ruchowej o specjalizacji hatha joga (AWF Katowice)
- dyplomowanym masażystą (Medyczna Szkoła Policealna)
- dyplomowanym masażystą ajurwedyjskim ze specjalizacją detoksyfikacja (Angel School of Kerala Ayurvedic Study Centre).
Studiowałam fizjoterapię w Podkowiańskiej Wyższej Szkole Medycznej. W ramach studiów licencjackich odbyłam praktykę kliniczną (710) godzin w dziedzinie neurologii, fizjoterapii i kinezyterapii m.in. w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji „Stocer” Sp. z o.o. w Konstancinie Jeziornie, w tym także na Oddziale Wad Postawy, Skolioz i Rehabilitacji Schorzeń Narządu Ruchu dla Dzieci i Młodzieży.
Ukończyłam kursy zawodowe:
- diagnostyka obrazowa (dr Godek)
- taping rehabilitacyjny, taping stosowany w rehabilitacji i sporcie (mgr Tittinger i mgr Słoniak).
Brałam udział w szkoleniach:
- joga i ajurweda (Indie, Sharat Arora)
- joga terapeutyczna (jak wyżej)
- joga dla osób po udarach, zawałach serca i z chorobami krążenia (Rita Keller).
Uczestniczyłam w warsztatach jogicznych prowadzonych przez:  Gabriellę Giubilaro,  Manouso Manos, Jurka Jaguckiego, Romana Grzeszykowskiego, Henryka Liśkiewicza, Janusza Szopę i Ritę Keller.

Od 2006 r. dzielę się swoim doświadczeniem z innymi i prowadzę zajęcia jogi. W procesie nauczania włączam elementy różnych szkół, koncentrując się na fundamentach kolejnych asan. Wypracowałam własną metodę opartą na poczuciu harmonii w ciele, w jego każdym wymiarze. Ważne są dla mnie stopy dla prawidłowej pozycji wertykalnej, linia pępka do rozciągania kręgosłupa oraz powierzchnie przednia i tylna.

IMG_0695.jpg